poniedziałek, 23 listopada 2015

Jesienne spacery

Częstotliwość pojawiania się nowych postów u mnie jest niezwykle zawrotna... Hmm. Ale mimo to podoba mi się idea bloga, którą stworzyłam choć jeszcze nie dotarłam do sedna w moich wpisach. Na razie nie zamykam blogowania. Za to postaram się zagłębić bardziej w blogosferę, tyle wspaniałych miejsc tworzycie!

Listopad to jeden z najsmutniejszych miesięcy w naszym kraju. Jeśli dopada mnie poważny spadek nastroju to właśnie teraz (choć styczeń też bywa niebezpieczny). Rodzina cała i zdrowa, chłopcy dobrze sobie radzą w Szkole, po co narzekać? Też się zastanawiam. W weekend jednak smutkom mówimy "dość" i ruszamy na wyprawy. Tym razem w pobliskie okolice- Wielkopolski Park Narodowy a w tle Jezioro Góreckie. Bardzo urokliwe miejsce, nawet o tej porze roku a może teraz nawet bardziej bo po drodze spotykamy tylko pojedyńcze osoby. Chłód tłumi wszelkie złe myśli a wesołe miny dzieciaków szybko nam się udzielają. Kontakt z przyrodą pozwala odpocząć umysłom, oddychamy pełną piersią, słuchamy muzyki lasu i liści w których brodzimy. Po powrocie pijemy ciepłe kakao a w przewietrzonej głowie rodzą się nowe pomysły, na zabawę popołudniową ale i na najbliższe tygodnie. Polecamy!

Na zdjęciach widać, że jesień już nie jest tak barwna ale specjalnie nie podkręcam kolorów, czas uspokoić się przed zimowymi mrozami...

1 komentarz:

  1. Cudowne zdjęcia! Taką jesień to ja lubię! A u mnie już świąteczny czas. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń